Přihlášení

Jízdní řády

Online radio

Vtipy
Mapy

 
 

Návod na cracknutí aplikace/hry


NÁVOD: Cracknutí aplikace
Určitě jste se někdy setkali s tím, že jste stahli aplikaci, u kter byl přiložen ještě jeden soubor: to byl pravděpodobně crack.........

Na ten se musí takhle:

1) Jestli je u sisu přibalen soubor *.app musíš ji nahrát do telefonu (přez bluetooth, irda, kabel, čtečku pam. karet) a najít si ji v nejakém souborovém manageru (napr. freewarový FExplorer). dát cut, ->najít složku s aplikaci - C:/system/apps/nazev_aplikace pro uložení v telefonu; E:/system/apps/nazev_aplikace pro uloženáí na kartě, -> paste a přepsat (replace).

2) Jde-li o soubor *.exe (*.exe = většinou keygen.exe, ale může to být i jinak). Ten soubor spusť na PC, vyjede malinké okénko - v něm je políčko IMEI - tam zadáš IMEI (ten zjistíš *#06#), někdy i e-mail (muze byt i vymyšlený;-) a dáš Generate. vyjede ti kód, ten zdáš v aplikaci, objevi se registred a je to;)

3) N-Gage hry typu slozka SYSTEM - Tyto hry jsou zabalene v raru nebo v zipu (popripadne v obojim najednou ). V pocitaci vsechno rozbalis a ziskas tak adresar SYSTEM a v nem 2 adresare - APPS a LIBS. Slozka APPS obsahuje hru a LIBS knihovny pro tuto hru. Opet pripojis N-Gage k PC pres kabel a nakopirujes vse co je ve slozce APPS v PC do telefonu do E:\SYSTEM\APPS a vse co je ve slozce LIBS v PC do E:\SYSTEM\LIBS. Hra se ti objevi opet v Menu. Popripade skus restartovat telefon, nekdy to muze (pry) podelat pametovou kartu.